Top
O mně

V kostce

Grafik. Milovník minimalismu a negativního designu. Taky typografie. Kreativní, ale to říká každej. Web designer. Hlavně front-end. Někdy copywriter. K tomu 8 let učitelské praxe. Teď freelancer.

Chcete-li se dozvědět více o tom, co umím, rolujte níže, nebo mě pozvěte třeba na kafe 😉

Jak moc využívám

Eclipse IDE, Spring 0

Wordpress 0

Cit a rozum 0

HTML5, CSS3, JS (JQuery) 0

Adobe CS6 0

Tužka a papír 0

Bootstrap 0

GridLover, Modular Scale 0

Kuler 0

Java, OpenGL (JOGL) 0

Co nejvíc ovládám

Říct, že něco člověk opravdu umí, je dost troufalý. Ale podceňovat se taky není ok. Za svých pár let hraní si s grafikou, typografií, weby, programováním a médii jsem měl možnost naučit se řadu dovedností.

Jako samouk jsem prokoukl do tajů opensourcových aplikací a ídéček, od céemesek jako jsou Joomla!, WordPress, InkScape nebo Scribus. V reklamce pracuju s klasikou od Adobe – Illustrator, InDesign a Photoshop. To je denní chleba.

Napsat web v poznámkovým bloku? Tak jde to, né že ne. Ale toho ztracenýho času… Jsem rád, že jsem se seznámil s Eclipse IDE. Během studia na UHK FIM jsem zjistil, že Java není jen indonéský ostrov a že Spring není jen ENG jaro. Díky spolupráci na zajímavých projektech jsem objevil výhody Gitu.

Nejcennější jsou pro mě ale zkušenosti od inteligentních borců ze svého oboru, který se nebojej kooperovat.

Na čem mi záleží

Klient: “Můžete mi změnit barvu fontu na černou? Já vím, že pozadí je černé, jen mě zajímá, jak to bude vypadat.”

I to se stává. Proto si velmi cením rozumného klienta, který ví, co chce. Významně tím šetříme čas a náklady.

Co se práce týče, inklinuju k perfekcionismu, což je skoro taková úchylka v dokonalost. Nechci se podepsat pod něco, o čem nejsem přesvědčenej, že to může vesele s náma koexistovat v tomhle světě. Mám cit pro detail a, i když pracuju rychle, záleží mi na nich. Někdy až moc.

Ale to je asi proto, že každej rozumnej člověk si je vědom ceny svýho jména. To je totiž ten onen brand. A na něm se musí dřít.

Zaujal jsem vás? Měli byste zájem o mé služby nebo spolupráci? Tak mě neváhejte kontaktovat.